Sisältöön sitemap

Herales Oy:n uudeksi toimitusjohtajaksi 1.1.2023 alkaen on nimitetty Kari Riipinen. Nykyinen toimitusjohtaja Eero Kaukola jatkaa yhtiön hallituksen puheenjohtajana.

Kari Riipinen on toiminut Herales Oy:n myynti- ja projektipäällikkönä vuodesta 2013 alkaen. Työnkuvaan ovat käytännössä kuuluneet myös avainasiakaspäällikön tehtävät. Karin siirtyminen toimitusjohtajaksi tukee yhtiömme turvallisen jatkuvuuden politiikkaa sekä asiakkaiden, kumppaneiden että henkilökunnan näkökulmasta.

Herales Oy on käynnistänyt merkittävät satsaukset innovatiivisiin ja modernia teknologiaa hyödyntäviin uusiin ratkaisuihin. Sukupolven verran nuorentuva yrityksen johtoryhmä tulee olemaan yksi ratkaiseva tekijä harppauksessamme tulevaisuuteen.

Kuopiossa 19.12.2022

 

Herales Oy

Eero Kaukola

Hallituksen puheenjohtaja

Tempera Oy
HeralesHub-sanomanvälityspalvelu tehostaa tilausten toimituksia ja mahdollistaa korkean asiakastyytyväisyyden
HeralesHub-sanomanvälityspalvelulla automatisoitiin tilaus- ja toimitussanomien välitys Temperan toimitusjärjestelmän ja heidän asiakkaidensa välillä. Sanomanvälityspalvelu mahdollistaa korkean asiakastyytyväisyyden tilausten toimittamisen tehostuessa.
Lue lisää
K-Kyläkauppa Kelloniemi
HeralesHub-sanomanvälityspalvelu puolittaa arkirutiinit!
HeralesHub-sanomanvälityspalvelu on tuonut kaupan arkeen kaivattua sujuvuutta.
Lue lisää
M-Ketju
HeralesMobiili tehostaa tilaushallintaa
HeralesMobiili on osoittautunut tärkeäksi työkaluksi, joka nopeuttaa tilaamista ja selkeyttää tilausten hallintaa.
Lue lisää
Ota yhteyttä

Jätä viesti tai varaa aika tapaamiselle

Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.